Спортсменка з Нікополя стала першою на Чемпіонаті України зі скелелазіння

Фото Bohdan Bulakh / Федерація Альпінізму та Скелелазіння УкраїниДля зручності перегляду сайту, пропонуємо завантажити мобільний додаток NikopolNews

Спортсменка з Нікополя виборола перше місце на Чемпіонаті України зі скелелазіння. Про це повідомляє 4sport.ua, передає Nikopolnews.

Чемпіонат України зі скелелазіння  стартував 25 березня у Києві.

У перший день спортсмени змагалися в дисципліні швидкість, яка проходила в спорткомплексі педагогічного університету імені Драгоманова (вул. Тургенівська 3/9).

Визначною подією цих змагань став новий національний рекорд, що встановив одесит Григорій Ільчишин, який пробіг еталонну 15-метрову трасу за 5,48 секунди.

Спортсменка з Нікополя стала першою зі швидкості

Переможцями у швидкості стали:

• 1 місце: Аліна Щигарєва (м. Нікополь) та Григорій Ільчишин (м. Одеса)
  • 2 місце: Ксенія Горєлова (м. Краматорськ) та Артем Глушко (м. Дніпро)
  • 3 місце: Поліна Халькевич (м. Дніпро) та Костянтин Павленко (м. Одеса )

Фото Bohdan Bulakh / Федерація Альпінізму та Скелелазіння України

У наступні дні, з 26 по 27 березня відбулися змагання з дисципліни боулдеринг. Вони проходили на скеледромі Boulder Space.

Переможцями у боулдерингу стали:

• 1 місце: Ткачук Михаїл (м. Українка, Київська області) та Євгенія Казбекова (м. Дніпро)
  • 2 місце: Леонід Осадчий (м. Харків) та Дар’я Нестеренко (м. Харків)
  • 3 місце: Олег Покусаєв (м. Київ) та Анастасія Кобець (м. Краматорськ)

З 28 по 29 березня проходять змагання в дисципліні трудність, вони тривають на скеледромі Climbing SPACE (вул. Степана Бандери,8).