Юні скелелази та гімнастки спортивних шкіл Нікополя отримали призові місця на турнірах

Вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл Нікополя, які займаються такими видами спорту, як художня гімнастика та скелелазіння отримали призові місця на змаганнях.

Турніри проходили як на рівні країни, так і за її межами. У яких саме турнірах спортсменки брали участь та які місця здобули, повідомляє Нікопольська міська рада на своїй сторінці в Facebook.

Дві золоті медалі на Весняному турнірі з художньої гімнастики здобули юні спортсменки ДЮСШ № 1. Призерками стали Інесса Кравченко та Каміла Кравченко, їх тренувала Олеся Король. Турнір проходив 11 березня у місті Турту, що в Естонії.

Вихованці ДЮСШ «Електрометалург» вибороли три медалі. 1 місце здобула Бєата Хижняк, на всеукраїнському турнірі з художньої гімнастики «Тріумф-2023». Захід проходив 10-12 березня у Львові. Дівчину тренувала Валентина Шемета.

2 та 3 місця посіли Даша Ващенко та Марія Пінькова на відкритому чемпіонаті з художньої гімнастики «Crystal Cup», що проходив 11-12 березня у Києві. Тренер – Наталія Луньова.

Єва Стенкова – вихованка відділення скелелазіння ДЮСШ «Електрометалург» виборола срібну нагороду фіналу Кубка Болгарії зі скелелазіння у виді програми – боулдеринг. Подія відбулася 10 березня.

11 березня у місті Кранево, що у Болгарії, на Міжнародному турнірі з художньої гімнастики, підопічна тренера Олени Ястребової – Марія Благородна, отримала золоту та бронзову нагороду.