Натисить "Enter" перейти до вмісту

«Укрзалізниця» повідомила важливу інформацію про рух електричок по станції Нікополь: розклад

«Укрзалізниця» повідомила важливу інформацію про рух електричок по станції Нікополь, передає Nikopolnews.

Щоб надати людям можливість зручної  пересадки на пасажирські потяги № 76/75 Кривий Ріг-Головний – Київ – Кривий Ріг-Головний та 59/62 Харків – Одеса, Придніпровська залізниця призначила приміські поїзди.

З 18 січня приміський поїзд № 6075 Запоріжжя-2 – Кривий Ріг-Головний курсуватиме за розкладом:

  • відправлення зі ст. Запоріжжя-2 о 15:25;
  • ст. Дніпробуд-2 – 15:55-15:57;
  • ст. Марганець – 16:57-16:59;
  • ст. Нікополь – 17:25-17:40;
  • ст. Чортомлик – 18:11-18:13;
  • ст. Апостолове – 19:03-19:06;
  • прибуття до ст. Кривий Ріг-Головний о 19:54;

З 19 січня приміський поїзд № 6076 Кривий Ріг-Головний – Запоріжжя-2, відправлення зі ст. Кривий Ріг-Головний  о 07:10;

  • ст. Апостолове – 07:58-08:01;
  • ст. Чортомлик – 08:51-08:53;
  • ст. Нікополь – 09:25-09:47;
  • ст. Марганець – 10:15-10:17;
  • ст. Дніпробуд-2 – 11:13-11:15;
  • прибуття до ст. Запоріжжя-2 об 11:45.

«Укрзалізниця» повідомила важливу інформацію про рух електричок по станції Нікополь

«Укрзалізниця» повідомила важливу інформацію про рух електричок по станції Нікополь: розклад

З 19 січня змінюється розклад руху приміського поїзда № 6141 Чаплине – Дніпро-Головний. До ст. Іларіонове це потяг курсуватиме за діючим розкладом:

  • ст. Іларіонове – 11:28-11:40;
  • пл. 212-й км – 11:44-11:45;
  • ст. Ігрень – 11:55-11:56;
  • пл. Ксенівка – 11:58-12:00;
  • ст. Нижньодніпровськ-Вузол, парк Г – 12:04-12:06;
  • ст. Нижньодніпровськ-Вузол, парк Л – 12:08-12:09;
  • пл. 196-й км – 12:12-12:13;
  • ст. Нижньодніпровськ – 12:18-12:19;
  • пл. 193-й км – 12:22-12:24;
  • прибуття до ст. Дніпро-Головний о 12:32 (замість 12:21).

Для зручної пересадки пасажирів з поїзда № 120/119 «Запоріжжя – Львів – Запоріжжя» по станції Кривий Ріг-Головний з 20 січня змінюється розклад руху приміського поїзда № 6472 «Кривий Ріг – Нікополь»:

  • відправлення зі ст. Кривий Ріг о 08:53;
  • ст. Кривий Ріг-Головний – 09:02-10:10 (замість 09:02-09:07);
  • ст.  Новоблочна – 10:17-10:18;
  • пл. Лісозахисна – 10:22-10:23;
  • ст. Батуринська – 10:28-10:29;
  • ст. Радушна – 10:36-10:37;
  • пл. Нива Трудова – 10:48-10:49;
  • пл. 29-й км – 10:53-10:54;
  • ст. Апостолове – 11:06-11:08;
  • пл. 47-й км – 11:19-11:21;
  • ст. Тік – 11:32-11:33;
  • ст. Підстепне – 11:43-11:44;
  • пл. 71-й км – 11:49-11:50;
  • ст. Чортомлик  – 11:59-12:01;
  • пл. 83-й км – 12:11-12:12;
  • пл. 86-й км – 12:16-12:17;
  • ст. Нікопольбуд – 12:23-12:24;
  • прибуття до ст. Нікополь о 12:37 (замість 11:34).

З розкладом цих та решти приміських поїздів Придніпровської залізниці та змінами до нього пасажири можуть ознайомитися на офіційному сайті регіональної філії в розділі «Пасажирам», а також на інформаційних дошках вокзалів і станцій магістралі.

Джерело

Скасування потягів через Нікополь – роз’яснення від Укрзалізниці

NikopoNews

Коментарі закриті.