Никополь

Никополь-АРТ

5 і 6 вересня в Дніпрі пройшов чемпіонат області з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2008 року народження. Про це "
Нікополь-арт" дізнався з повідомлення Світлани Драч у соціальній мережі "Фейсбук". В ньому взяли участь 43 спортсмена (18 дівчат і 25 хлопців) з різних міст області. Команда юних тенісистів НДЮСШ «Трубник» у складі Дерлюка Антона, Дерлюк Анни, Литовченко Анастасії, Пугач Анастасії, Колмогорцева Олега, Жованика Олександра та Голубкова Ярослава стала чемпіоном області і піднялась на найвищу сходинку п’єдесталу. Команда дівчат також виборола золоті медалі, а команда юнаків стала срібним призером змагань. В особистому заліку друге місце зайняла Литовченко Анастасія, а Дерлюк Антон став третім. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.
Вітаємо наших спортсменів та їх тренера-викладача Світлану Братік з успішним виступом!