Никополь

Никополь-АРТ

12 вересня в спортивному залі НДЮСШ «Трубник» за адресою пройшов чемпіонат міста Нікополя з настільного тенісу серед хлопчиків і дівчаток 2010 років народження і молодше, присвячений Дню фізичної культури і спорту України. Змагання пройшли в дружній атмосфері. Серед юнаків переможцем чемпіонату став Староконь Олександр і піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу, срібну медаль завоював Голубков Ярослав, а Гребенюк Ярослав і Бабкін Єгор зайняли третє місце. Удівчаток місця розподілилися наступним чином: золото виборола Берсон Єва, другою стала Клім Інна, а Шкудун Аліна і Скітяшина Єва стали бронзовими призерами змагань. Всі учасники чемпіонату були нагороджені тенісними м’ячами, а переможці та призери ще і грамотами. Змагання підготували і провели тренери-викладачі з настільного тенісу Світлана Братік, Надія Брус, Ніна Щуренко та Вадим Шевченко.