Працівники газової компанії у Нікополі здали майже 5 літрів крові напередодні Дня донора

Прихист (Нікополь)

Працівники газової компанії у Нікополі здали майже 5 літрів крові напередодні Дня донора | Прихист

Напередодні Всесвітнього дня донора крові працівники Нікопольської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» долучилися до важливої благодійної ініціативи та здали кров для потреб медичних закладів.

На Нікопольську станцію переливання крові завітали 11 співробітників підприємства. У результаті колективної донації вдалося зібрати 4 літри 950 мілілітрів крові, яка допоможе пацієнтам, що потребують невідкладної медичної допомоги.

Учасники акції вкотре продемонстрували згуртованість, соціальну відповідальність та готовність підтримувати тих, хто цього потребує. Крім того, ця донація стала внеском у встановлення Національного рекорду України.

На станції крові подякували працівникам підприємства за активну громадянську позицію та підтримку донорського руху. Медики наголошують, що кожна донація має велике значення, адже донорська кров щодня допомагає рятувати життя поранених, тяжкохворих пацієнтів та людей, які потребують переливання крові.

 

Прихист (Нікополь)