У Нікополі відзначили донорів напередодні Всесвітнього дня донора крові

Прихист (Нікополь)

У Нікополі відзначили донорів напередодні Всесвітнього дня донора крові | Прихист

Напередодні Всесвітнього дня донора крові, який щорічно відзначається 14 червня, у Нікополі вшанували містян, які регулярно здають кров та допомагають рятувати життя людей.

Подяки міського голови донорам вручила перший заступник міського голови Тетяна Обиденна. Під час заходу відзначили важливу роль донорського руху та подякували всім, хто безоплатно ділиться кров’ю заради порятунку інших.

У міській раді наголосили, що одна донація може допомогти врятувати до трьох життів, тому кожен донор робить вагомий внесок у підтримку системи охорони здоров’я та допомогу людям, які потребують переливання крові.

Особливої актуальності донорство набуває в умовах війни. Через постійні ворожі атаки та бойові дії потреба у донорській крові залишається високою. Донорські запаси щодня допомагають рятувати життя поранених і тяжкохворих пацієнтів.

Учасникам донорського руху подякували за небайдужість, відповідальну громадянську позицію та готовність допомагати тим, хто цього потребує найбільше.

Прихист (Нікополь)