Покров міськрада

Ще один навчальний рік добіг кінця, додавши до літопису міста сторінки, сповнені надії, вдячності до наших мужніх Захисників і Захисниць. Цей рік – то розповідь про важливий шкільний етап, котрий тривав в умовах війни. Про випускників, які, попри виклики, ішли вперед, до життєвих і навчальних вершин. І їхніх наставників та батьків, що вірили – підтримували.
Цьогоріч зі школою попрощалися 199 випускників, 10 завершили навчання з відзнакою: Єлизавета Батрак -ЛІЦЕЙ № 2; Маргарита Юзікова – ЛІЦЕЙ №3; Ксенія Федоренко – ЛІЦЕЙ № 5; Максим Маценко, Ольга Шраменко, Антон Шторц – ЛІЦЕЙ № 6; Олександра Чмихал, Ліка Постельняк – ЛІЦЕЙ № 8; Софія Холодна, Карина Міхно – ЛІЦЕЙ № 9.
-Пишаюся нашими випускниками! Такі успіхи доводять, що українську молодь не зламати. – Наголосив міський голова Олександр Шаповал. – Нехай Ваша життєва дорога буде мирною та успішною. Сміливо ідіть до своєї мети! Рідне місто завжди вірить у Вас і чекає вдома!
Кожна нагорода – це роки цілеспрямованого й наполегливого навчання. Наші випускники довели: успіх обирає тих, хто не боїться викликів. Попереду нові горизонти і нехай вони будуть переможними – під мирним небом України!
Пресслужба міського голови.









